TETA KROM KİMDİR? NELER YAPAR?

1970 Yılında Salih Gökçel ve Kamuran Şentürk tarafından kurulmuş olan firmamız 1996 yılından bu yana Limited Şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyetlerine serpantin üretimi ile başlayan Teta Krom Çelik kısa zamanda üretim çeşitliliğini arttırarak sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Makina parkurunu günümüz teknolojisine de ayak uydurarak sürekli yenileyen firmamız sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmıştır.

Teta Krom Çelik olarak faaliyet alanlarımız kısaca ; kızgın yağ kazanı serpantinleri, buhar kazanı serpantinleri, gıda sektöründe kullanılan her türlü serpantin ve borulu tip soğutucu sistemler, reaktör tank imalatları, reaktör tank gövdesine yarım borulu ısıtıcı serpantinler, eşanjör demontaj, montaj ve imalatları, enerji santralleri kazan boru demontaj ve montaj işleri, özel dirsek imalatlari, boru büküm, profil büküm, lama büküm işleridir.

Firmamız bir çok yenilik ve farklılık gerektiren konuda üretim yapmayi başarmiş, uluslararasi standartlarda sertifikali ve deneyimli kadrosu ile taahhüt ettiği işlerini zamanında teslim ederek sektördeki yerini ve tercih edilen marka olma özelliğini korumaktadır.


Firmamız entegre olarak uyguladığı Kalite Yönetim Sistemleri standartlarına uygun olarak yönetilmekte ve üretim yapmakta olup ISO 9001,ISO 14001, ISO 18001 standartlarının tümünü Uluslararası Akreditasyon şartlarına göre belgelendirmiştir.

Kaliteden kesinlikle taviz vermeden üretim yapan firmamız, uluslararası standartlara göre çevreye dost ve çevre mevzuatlarına uygun üretim yapmaktadır. Ayrıca önce insan kavramını belirlemiş olan firmamız iş ve işçi sağlığı ve güvenliği belgesi sayesinde insan sağlığını ve iş güvenliğini önde tutarak güvenli üretim yapmaktadır.

Dün olduğu gibi bugün de sektörde güvenilirlik ve kalitenin tesisinde belirleyici olmanın verdiği sorumlulukla hareket etmek, sahip olduğumuz olumlu imajı korumak ana hedefimizdir.

YUKARI